Twoja nieruchomość
jest dla nas ważna
Angel Management to spółka oferująca usługi zarządzania najmem, mająca pod swoimi skrzydłami najlepsze obiekty mieszkaniowe w Polsce. Zarządzając ponad 700 apartamentami w Krakowie i we Wrocławiu, zapewniamy kompleksową obsługę najmu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą i nawiązania współpracy.
Angel Poland- v1.1
Co robimy,
by Twoje życie było prostsze?
Wykończenie apartamentów pod klucz
Wykończenie mieszkania zakupionego pod inwestycję wymaga czasu. Dlatego też wskazani przez nas wykonawcy zapewniają stworzenie komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni dostosowanej do potrzeb właściciela i potencjalnych najemców. Pragniemy, by nasi inwestorzy wiedzieli, że ich własność znajduje się w dobrych rękach, a wszyscy mieszkańcy byli zadowoleni z pięknych i doskonale funkcjonujących apartamentów.
Wynajem długoterminowy
Nasz zespół tworzą specjaliści z ponad 20-letnim doświadczeniem i doskonałą znajomością rynku nieruchomości. Nawiązaliśmy wielopoziomowe kontakty z różnymi przedstawicielami branży i powiązanymi z nią przedsiębiorstwami. Nasze możliwości znacznie wykraczają poza ofertę zwykłego pośrednika.
Kompleksowe zarządzanie najmem
Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku budownictwa mieszkaniowego, doskonale wiemy jak zarządzać nieruchomościami i utrzymać je na najwyższym możliwym poziomie. Odpowiadając na potrzeby nieobecnych na miejscu właścicieli, minimalizujemy ich zaangażowanie i po prostu zapewniamy spokój ducha.
Sprzedaż na rynku wtórnym
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz pośredników zainteresowanych kupnem lokali usługowych, mieszkań i apartamentów na rynku wtórnym. Dzięki naszemu doświadczeniu w sprzedaży i znajomości nieruchomości kupujący zyskują kompleksową i rzetelną informację o obiekcie.
angel-club-mobile
Angel Club

Angel Club to propozycja dla tych mieszkańców naszych inwestycji, którzy cenią sobie aktywność,  wygodę oraz relaks na co dzień.  Mogą oni korzystać ze wszystkich udogodnień w naszych apartamentowcach, takich jak strefy fitness i spa, pokoje zabaw dla dzieci, zajęcia sportowe, joga, czy pilates.

Angel Club to także oferty specjalne w zakresie usług hotelowych, restauracyjnych i rekreacyjnych w hotelach należących do Grupy, m.in. OVO Hilton we Wrocławiu, a w przyszłości także w Stradom House – pięciogwiazdkowym hotelu Autograph Collection by Marriott, znajdującym się obecnie w budowie.

APG zdjęcia pod www_APG_3
Obecnie na polskim rynku większość deweloperów skupia się jedynie na wznoszeniu nowych inwestycji oraz ich komercjalizacji, natomiast my rozszerzamy ten proces o kompleksowe podejście do inwestowania na rynku mieszkaniowym. Tym samym klient ma zapewniony pełen pakiet usług w ramach jednego biura obsługi.
Małgorzata Nowodworska
Członek Zarządu
apg_015
Nasze usługi oferowane bezpośrednio przez grupę deweloperską Angel Poland, co oznacza, że przy zakupie lokalu na rynku pierwotnym, zainteresowanemu klientowi będzie przedstawiony pełen pakiet możliwości. Takie rozwiązanie pozwala na kompleksową realizację transakcji z każdego zakątka świata. Naszym celem jest minimalizowanie zaangażowania klientów w proces nabywania oraz komercjalizacji nieruchomości, a także zapewnienie w pełni bezobsługowej realizacji umów najmu po stronie nabywców.
Tomasz Karpiel
Członek Zarządu
Angel Management
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Zarząd
Małgorzata Nowodworska
Członek zarządu
Kamil Miernik
Członek zarządu
Czym jeszcze się zajmujemy?
Poznaj naszą ofertę

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.