Witamy w 12|14 Stradom House - pięciogwiazdkowym hotelu i wspaniałym budynku, który znajduję się w najpiękniejsze częśći historycznego miasta Krakowa. Ta ikoniczna budowla jest pokryta wielowarstwową historią oraz dziedzictwem. W ciągu swoich wieluset lat w budynku mieścił się kościół, klasztor, szpital, oraz mieszkania. Wyruszając w podróż przez hotel, odkrywamy historie i tajemnice, które kryje w sobie ten budynek. Zbyt długo te opowieści skrywały się uśpione w murach i duchach minionych pokoleń. Dziś wszystko zostało odzyskane, a budynek odrodził się, jego serce i dusza odmłodniały.
benefity_stradomHouse_01
Autograph Collection
Stradom House to 5-cio gwiazdkowy, luksusowy hotel wchodzący w skład sieci Autograph Collection, mieszczący się na ulicy Stradomskiej w Krakowie. Hotel oferuje 125 apartamentów a goście hotelowi mogą korzystać z m.in. SPA, Fitness – kameralnego klubu fitness poziom premium, zespołu saun, basenu, gabinetów zabiegowych, juice bar w recepcji. W skład hotelu wchodzą również dwie restauracje, bar, winiarnia z ogródkiem a także kwiaciarnia. hotel posiada zewnętrzne patio dla gości przy jednej z restauracji oraz sali konferencyjnej na parterze.
benefity_stradomHouse_02
Luksus
Tutejszy hotel oraz spa słyną z wyjątkowej oferty wypoczynkowo-kulinarnej. Nawet najbardziej wymagający goście mogą dostosować swój pobyt do własnych potrzeb, np. słuchając muzyki na żywo przy ogrodowym kominku i rozkoszując się smakiem ulubionych trunków i autorskich potraw. Hotel oferuje także usługi business & travel, m.in. dostęp do sal konferencyjnych oraz 24-godzinną usługę room-service. Stradom House proponuje swoim mieszkańcom nie tylko luksus ale i swobodę o którą trudno w innych miejscach.
benefity_stradomHouse_03
Wellness
Stradom House chce zapewnić wygody zarówno dla ciała, jak i ducha. Wystarczy wykupić prywatną kartę członkowską w klubie fitness i spa Sól. Sól to zmysłowe doświadczenie czerpiące z dobrodziejstw natury. Korzystając z uzdrawiających i oczyszczających właściwości oraz, łącząc ją z odżywczym działaniem miodu, otrzymujemy pełną ofer tę zabiegów zapewniających relaks i równowagę. Hotelowe Spa to miejsce, gdzie relaksując ciało oczyszczamy umysł. 20- metrowy basen ze słoną wodą, fińskie sauny i rzymskie łaźnie, jacuzzi oraz wygodny salon z barem serwującym soki sprawiają, że Sól jest miejscem oczyszczenia i odżywienia ciała i ducha.
Doskonała lokalizacja
under-constraction-contact-desktop
Kraków
ul. Stradomska 12/14, Kraków
DDJM + Ranni Ziss
studio architektoniczne
Angel Construction
generalny wykonawca
2022
data ukończenia
AG_Single_header1920_StradomHouse01
AG_Single_header1920_StradomHouse03
AG_Single_header1920_StradomHouse04
AG_Single_header1920_StradomHouse05
AG_Single_header1920_StradomHouse06
AG_Single_header1920_StradomHouse07
AG_Single_header1920_StradomHouse08

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.