Budynek nagrodzony tytułem Najbardziej Luksusowego Apartamentowca. OVO Wrocław jest wyjątkową inwestycją wyrażającą trend blobarchitektury.
OVO_BOX 1
Wielofunkcyjna przestrzeń
Koncepcja architektoniczna OVO Wrocław zakłada, że jest to obiekt otwarty. Jego twórcom zależało na uczynieniu z tego miesca wielofunkcyjnego kompleksu różnorakich miejskich interakcji społecznych, biznesowych i kulturalnych. Dlatego właśnie zielony, wewnętrzny dziedziniec o powierzchni ponad 2,5 tys. m2 ma charakter ogólnodostępnej przestrzeni publicznej.
OVO_BOX 2
Gładka elegancja
Bryła OVO jest miękko zaokrąglona i całkowicie pozbawiona kantów. Co więcej, elewację pokrywa bardzo wytrzymały, ekologiczny i estetyczny Corian. Dzięki niemu budynek nabiera gładkiej elegancji. Ten biały materiał pokrywa aż 5,5 tys. m2, a jego zastosowanie ogranicza nagrzewanie się budynku w okresie letnim.
OVO_BOX 3
Ovo Hilton
Mieszczą się tu luksusowe apartamenty i penthouse’y, wysokiej klasy lokale biurowe, pięciogwiazdkowy hotel DoubleTree by Hilton, Holmes Place - centrum fitness klasy premium oraz luksusowe Kandara SPA. Nie brakuje też butików z odzieżą topowych światowych marek, a także licznych kawiarni i restauracji, serwujących dania kuchni z całego świata. Na ostatnim piętrze znajdują się penthouse’y. Jeden z nich zajmuje powierzchnię aż 250 m2 i jest prawdopodobnie największym luksusowym apartamentem we Wrocławiu.
Doskonała lokalizacja
footer-contact-wroclaw
Wrocław
Podwale 83, Wrocław
GS Arch
koncept architektoniczny
JSK Architects
studio architektoniczne
Eiffage SA
generalny wykonawca
2016
data ukończenia
100%
sprzedane
265 mln pln
wartość projektu
www.kamilczaja.com
ovo_foto1500x808
OVO-14
Double Tree Wroclaw - Breakfast - 2
Double Tree Wroclaw - Presidential Suite - Bed
Double Tree Wroclaw - Rooms - OVO Suite Angle1 - 203

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.