Doskonały przykład, jak z sukcesem należy rewitalizować stare budynki, przywracać im historyczne piękno oraz nadawać znaczenie porównywalne do tego, jakie miały w przeszłości.
The Granary_BOX 1
Unikalny i luksusowy
Hotel The Granary stał się punktem odniesienia dla wszystkich butikowych hoteli w Polsce. To wyjątkowe przedsięwzięcie zostało docenione w 2009 roku przez autorów prestiżowego katalogu Małych Luksusowych Hoteli na świece.
The Granary_BOX 2
Centralna lokalizacja
Hotel ulokowany w historycznym centrum Wrocławia, przy ul. Menniczej. Dzięki starannym i innowacyjnym działaniom restauratorskim przeszedł metamorfozę i jako kluczowy punkt w mieście na nowo przyciąga uwagę podróżujących gości. Oferuje wyjątkowe noclegi, a także posiłki w jednej z najlepszych restauracji we Wrocławiu – Mennicza Fusion.
The Granary_BOX 3
Minimalistyczny charakter
Dawniej była to słodownia z XVI wieku po której pozostały jedynie ceglane piwnice, mury obwodowe oraz wysokie szczyty. Dziś znajduje się tu hotel butikowy o niepowtarzalnym charakterze. Każdy pokój o wysokim standardzie jest zupełnie inny, choć łączy je skromny minimalizm oraz stonowana kolorystyka.
Doskonała lokalizacja
footer-contact-wroclaw
Wrocław
Mennicza 24, Wrocław
GS Arch
koncept architektoniczny
Ozone
studio projektowe
ERBUD S.A.
generalny wykonawca
2009
data ukończenia
3250 m2
powierzchnia
25 mln pln
wartość projektu
IMG_8610
The Granary (2)
The Granary (3)
The Granary

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.