Jedna z najbardziej unikatowych i prestiżowych inwestycji w Krakowie. O jej prestiżu najlepiej świadczy położenie u zbiegu ulic Koletek, Sukiennicza i Dietla, tuż obok Królewskiego Zamku na Wawelu.
wawel
Komfort
Angel Wawel zaskakuje nie tylko lokalizacją, ale przede wszystkim dbałością o komfort i potrzeby mieszkańców, wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz połączeniem nowoczesnej myśli architektonicznej z duchem historycznych budynków. To wszystko sprawia, że Angel Wawel można uznać za jeden z najbardziej luksusowych inwestycji mieszkaniowych w Polsce.
wawel2
Ogród
Angel Wawel powstał w dawnych murach klasztoru sióstr Koletek. Stare budynki zostały poddane gruntownej renowacji, a cała inwestycja została rozszerzona o nowoczesny budynek z ogrodem.
wawel3
Wellness
W skład zamkniętego kompleksu wchodzą 222 luksusowe apartamenty. Mieszkańcy do dyspozycji mają całodobową ochronę, obsługę konsjerża, podziemny parking, strefę SPA z basenem, łaźnią parową, sauną suchą oraz siłownią. Lokatorzy mogą korzystać również ze wspólnej strefy w skład której wchodzą piwniczka na wina, biblioteka, kino, cafe bar, kącik zabaw dla dzieci oraz sale gier.
Doskonała lokalizacja
under-constraction-contact-desktop
Kraków
ul. Sukiennicza 8/U7, 31-070 Kraków
GSArch
koncept architektoniczny
ABP Author's Design Office
studio architektoniczne
Erbud S.A.
generalny wykonawca
2015
data ukończenia
100%
sprzedane
230 mln pln
wartość projektu

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.