Budynek mieszkalny i usługowy w duchu zrównoważonego rozwoju, łączący współczesne życie miasta z krajobrazem naturalnym. Ponad 1000 m2 powierzchni handlowej — idealnie skomunikowane z centrum, jednocześnie pełne zielonej przestrzenii oraz stref wspólnych dla mieszkańców.
green1
Miejski styl
Angel Green znajduje się w samym sercu Krakowa, u zbiegu ulic Prądnickiej i Doktora Twardego, gdzie nowoczesna urbanistyka spotyka się z zielenią. To obustronne zwycięstwo - mieszkanie blisko centrum miasta i jednocześnie blisko natury. Wewnętrzna harmonia i zielone otoczenie, a tym samym życie w centrum miasta, do którego wystarczy kilkuminutowy spacer lub chwila jazdy na rowerze, albo ekspresowy transport komunikacją miejską. Do życia w Angel Green niepotrzebny jest samochód.
green2
Komfort
Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji całodobową ochronę i monitoring, ponad sześciusetmetrowy zielony ogród, znajdujący się na szóstym piętrze budynku wraz z zewnętrzną siłownią, placem zabaw dla dzieci, obserwatorium oraz outdoor residence lounge. A to wszystko w odległości zaledwie 20-minutowego spaceru od Rynku Głównego. Na dachu zainstalowane zostaną również panele fotowoltaiczne, natomiast przy miejscach postojowych Angel Green powstaną stację ładowania pojazdów elektrycznych.
green3
Społeczność
Bliskość targowiska Nowy Kleparz gwarantuje dostęp do zdrowych i ekologicznych produktów. Park Kleparski jest idealnym miejscem dla osób ceniących aktywny tryb życia, długie spacery, miłośników czworonogów, czy lubiących uprawiać sport. Angel Green to społeczność ludzi ceniących zrównoważony rozwój, filozofię zero waste oraz dbających o środowisko. Angel Green na nowo definiuje standard miejskiego życia – przedszkola, restauracje, szkoły, sklepy, place zabaw, czy wspólna przestrzeń do wykorzystywania przez mieszkańców. Rozległe zielone tereny, a także komunikacja miejska są tuż za rogiem.
Doskonała lokalizacja
under-constraction-contact-desktop
Kraków
Skrzyżowanie ulic Prądnickiej i Doktora Twardego, Kraków
Angel Construction
generalny wykonawca
EPR Architects/Gillespies
koncept architektoniczny
STANDart/BRK
studio architektoniczne
2022
data ukończenia
20%
sprzedane
115 mln pln
wartość projektu

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.