Nowoczesny apartamentowiec w samym sercu Krakowa, w sąsiedztwie Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego.
city1
Symbol luksusu
Angel City jest symbolem luksusu, wkomponowanego w zabytkową zabudowę starego Krakowa. Całodobowa recepcja, ochrona, parking podziemny, piękne patio to tylko nieliczne z atutów tej inwestycji. Mieszkańcy Angel City mają do dyspozycji m.in. siłownię, sklepy, banki, czy salon fryzjerski. Spacer do Rynku Głównego zajmuje tylko 10 minut, a Galeria Krakowska i Dworzec Główny mieszczą się po przeciwnej stronie ulicy.
city2
Doskonała lokalizacja
Angel City to wyjątkowa inwestycja. Jak wszystkie projekty Angel Poland Group cechuje ją świetna lokalizacja, dbałość o każdy szczegół, dobór najlepszych materiałów oraz nastawienie na wysoki komfort życia mieszkańców. Projekt architektoniczny wpisuje się w estetykę miasta, a idealna lokalizacja, jak magnes przyciąga inwestorów oraz turystów.
city3
Jakość i komfort
Kompleks powstał tuż obok Dworca Głównego oraz centrum handlowego Galeria Krakowska. W ciągu zaledwie kilku minut można dotrzeć do Rynku Głównego. W pobliżu znajduje się wiele zabytków, sklepów i banków. W budynkach zostały zastosowane nowatorskie rozwiązania architektoniczne.
Doskonała lokalizacja
under-constraction-contact-desktop
Kraków
ul. Szlak 50, 31-153 Kraków
GSArch
koncept architektoniczny
Wizja + NS Moonstudio
studio architektoniczne
Erbud S.A.
generalny wykonawca
2009
data ukończenia
100%
sprzedane
205 mln pln
wartość projektu

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.