Angel Construction
Jesteśmy spółką powołaną w celu realizacji projektów inwestycyjnych we Wrocławiu i Krakowie, wchodzącą w skład Grupy Angel Poland. Na czele spółki stoją najlepsi specjaliści z wieloletnim, bogatym doświadczeniem w realizacji projektów budowlanych - Marcin Kaznowski, Bartłomiej Kostecki oraz Łukasz Kędzior. Celem naszych wszystkich spółek wchodzących w skład Angel Group jest budowa komfortowych i funkcjonalnych apartamentów oraz budynków użytkowych, które pod względem estetycznym i aspektów ekologicznych znacznie przewyższają poziom oczekiwań ich odbiorców.
Angel_GC_intro_Desktop
Kluczowe wartości
Jakość
Już od ponad dekady kształtujemy rynek luksusowych nieruchomości w Polsce. Nasze wiodące i niepowtarzalne inwestycje wyznaczają nowy standard w branży budowlanej. Jest to możliwe dzięki niezwykle wysokiej jakości naszych realizacji.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo naszych pracowników zatrudnionych na budowie i w naszych biurach jest dla nas najważniejsze. Dlatego kładziemy wysoki nacisk na promowanie bezpiecznej pracy i kultury bezpieczeństwa, zapewniając dostęp do niezbędnych zasobów.
Terminowość
Terminowość jest jednym z naszych kluczowych priorytetów. Wszystkie nasze inwestycje oddajemy na czas, dbając jedocześnie o najwyższą jakość ich realizacji.
Współpraca
W ramach współpracy bardzo istotny jest dla nas dialog z naszymi podwykonawcami oraz korzystanie z nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań.
general-constructing-quotation-1-desktop
Od zawsze kluczowe jest dla nas zaangażowanie w projekt na każdym etapie, dlatego zatrudniamy projektantów koncepcyjnych obok projektantów wykonawczych. Kluczowe jest dla nas co budujemy, tu nie ma kompromisów. Dzięki przejęciu pełnej kontroli nad budową mamy jeszcze większy wpływ na to co realizujemy.
Marcin Kaznowski
CEO Angel Construction
W budowie
Poznaj nasze inwestycje i wybierz swoje wymarzone mieszkanie
W121
The Upper House
Wroclaw
ag_single_header1920_angelcitywroclaw
Angel City Wrocław
Wrocław
ag_single_header1920_angelgreen
Angel Green
Kraków
constructing_baner_320
Zachęcamy do współpracy
Angel Construction
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.
Zarząd
Marcin Kaznowski
CEO
Bartłomiej Kostecki
Członek Zarządu
Łukasz Kędzior
Członek Zarządu

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.