Dokładnie tym się zajmujemy
Współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami, aby tworzyć najwspanialsze domy i przestrzenie. Nasz zespół składa się z ponad 300 specjalistów pracujących w Krakowie i Wrocławiu, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.
this-is-what-we-do-residential-mobile
Mieszkania i apartamenty
Realizujemy prestiżowe obiekty mieszkaniowe, w których człowiek i natura zawsze są w centrum uwagi. Nasze inwestycje oferują bezkompromisową wygodę życia oraz połączenie piękna, oryginalności i innowacyjności. Zlokalizowane są tylko w najlepszych miejscach.
this-is-what-we-do-commercial-and-offices-mobile
Obiekty komercyjne
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości usług, towarzyszących naszym apartamentowcom, dlatego skrupulatnie dobieramy koncepty, jak i najlepszych najemców lokali usługowych, którzy sprzyjają przyjaznym interakcjom społecznym.
this-is-what-we-do-hotels-mobile
Hotele
Nasze hotele są wizytówkami miast i centralnymi miejscami życia towarzyskiego – nie tylko z punktu widzenia turysty, ale także mieszkańców. Tworzymy klimatyczne restauracje, które na stałe wpisują się w architekturę miasta, kształtując jego wizerunek.
this-is-what-we-do-general-constructing-mobile
Generalne wykonawstwo
Projekty inwestycyjne we Wrocławiu i Krakowie realizujemy pod nadzorem najlepszych specjalistów, z wieloletnim stażem w branży budowlanej i ze wsparciem ponad 300-osobowego zespołu. Wszystkie iwestycje wykonujemy na czas, dbając przy tym o najwyższą jakość.
this-is-what-we-do-property-management-mobile
Zarządzanie nieruchomościami
Profesjonalnie zarządzamy nieruchomościami, wyręczając naszych klientów, jednocześnie zapewniamy wysoki komfort życia wszystkim mieszkańcom naszych obiektów.
what-we-do-what-we-care-desktop
Troszczymy się o relacje międzysąsiedzkie

Ekologia jest dla nas ważny aspektem nie tylko w kontekście działań społecznych i edukacyjnych, ale również przy doborze rozwiązań projektowych realizowanych obiektów. Więź z lokalnymi społecznościami i wykorzystanie lokalnych zasobów w celu stworzenia zrównoważonego modelu, działającego przyjaźnie dla środowiska jest dla nas priorytetem.

Aktualności
Dowiedz się, czym aktualnie się zajmujemy

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.