Dokładnie tym się zajmujemy
Współpracujemy z najlepszymi architektami i wykonawcami, aby tworzyć najwspanialsze domy i przestrzenie. Nasz zespół składa się z ponad 300 specjalistów pracujących w Krakowie i Wrocławiu, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.
this-is-what-we-do-residential-mobile
Mieszkania i apartamenty
Realizujemy prestiżowe obiekty mieszkaniowe, w których człowiek i natura zawsze są w centrum uwagi. Nasze inwestycje oferują bezkompromisową wygodę życia oraz połączenie piękna, oryginalności i innowacyjności. Zlokalizowane są tylko w najlepszych miejscach.
this-is-what-we-do-commercial-and-offices-mobile
Obiekty komercyjne
Dbamy o dostarczanie najwyższej jakości usług, towarzyszących naszym apartamentowcom, dlatego skrupulatnie dobieramy koncepty, jak i najlepszych najemców lokali usługowych, którzy sprzyjają przyjaznym interakcjom społecznym.
this-is-what-we-do-hotels-mobile
Hotele
Nasze hotele są wizytówkami miast i centralnymi miejscami życia towarzyskiego – nie tylko z punktu widzenia turysty, ale także mieszkańców. Tworzymy klimatyczne restauracje, które na stałe wpisują się w architekturę miasta, kształtując jego wizerunek.
this-is-what-we-do-general-constructing-mobile
Generalne wykonawstwo
Projekty inwestycyjne we Wrocławiu i Krakowie realizujemy pod nadzorem najlepszych specjalistów, z wieloletnim stażem w branży budowlanej i ze wsparciem ponad 300-osobowego zespołu. Wszystkie iwestycje wykonujemy na czas, dbając przy tym o najwyższą jakość.
this-is-what-we-do-property-management-mobile
Zarządzanie nieruchomościami
Profesjonalnie zarządzamy nieruchomościami, wyręczając naszych klientów, jednocześnie zapewniamy wysoki komfort życia wszystkim mieszkańcom naszych obiektów.
what-we-do-what-we-care-desktop
Troszczymy się o relacje międzysąsiedzkie

Ekologia jest dla nas ważny aspektem nie tylko w kontekście działań społecznych i edukacyjnych, ale również przy doborze rozwiązań projektowych realizowanych obiektów. Więź z lokalnymi społecznościami i wykorzystanie lokalnych zasobów w celu stworzenia zrównoważonego modelu, działającego przyjaźnie dla środowiska jest dla nas priorytetem.

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.