Przed nami dwa wyjątkowe wydarzenia, które co roku przyciągają mieszkańców Wrocławia i ludzi z całej Polski. 9 czerwca na torze wyścigowym – Partynice odbędzie się Ladies Day, a już we wrześniu zobaczymy się na Wielkiej Wrocławskiej!

Podczas niedzielnych wyścigów, o godzinie 18:00 zaplanowano gonitwę o nagrodę Angel Poland Group, w której udział wezmą 3-letnie konie III grupy.

Ladies Day to obok Wielkiej Wrocławskiej, absolutnie wyjątkowe wydarzenie na Partynicach. W tegorocznym programie znalazło się aż 8 gonitw oraz szereg atrakcji towarzyszących. Wyścigi konne łączą w sobie elitarność i dostępność dla szerokiej publiczności, ponieważ wstęp na dzień wyścigowy jest bezpłatny. To jedyne w swoim rodzaju widowisko, w którym główną rolę odgrywają najszybsze konie świata.

W najbliższą niedzielę, podczas dnia wyścigowego Ladies Day spotkajmy się przy stoisku Angel Poland Group, gdzie będziemy rozmawiać nie tylko o inwestowaniu w nieruchomości premium, ale również opowiemy o naszej flagowej inwestycji – The Upper House by Angel.

Każdy, kto tego dnia odwiedzi tor wyścigowy na Partynicach będzie mógł wziąć udział w konkursie przygotowanym wspólnie ze Stradom House Autograph Collection by Marriott. Na zwycięzcę czeka dwuosobowy pobyt w najbardziej prestiżowym krakowskim hotelu.

Warto ten dzień spędzić z nami – do zobaczenia w niedzielę na Partynicach!

 

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.