Z przyjemnością pragniemy poinformować, że grupa Angel Poland objęła mecenatem wrocławską Galerię Sztuki DNA, której misją jest promowanie i wspieranie młodych, polskich artystów, sprzedaż dzieł sztuki oraz organizacja aukcji, wystaw i wernisaży.

Sztuka jest wpisana w nasze DNA… Skupiamy się na niej nie tylko w przestrzeniach, które tworzymy we współpracy z najbardziej cenionymi architektami i artystami. Dokładamy również wszelkich starań, aby pod tym kątem jak najlepiej wykorzystywać potencjał lokali usługowych mieszczących się w naszych budynkach.

Jeden z nieskomercjalizowanych lokali Angel City zdecydowaliśmy się udostępnić wrocławskiej Galerii Sztuki DNA.  I tak 8 marca z okazji Dnia Kobiet odbył się w nim wernisaż wystawy „DNA Kobiety”. Było to nie tylko wydarzenie kulturalne, ale również manifestacją siły, determinacji i solidarności kobiet ukazana w formie zbioru dzieł wielu artystów, wykonanych na przestrzeni kilkunastu lat. Poprzez różnorodne formy sztuki prace artystyczne ukazują złożoność i głębię kobiecej egzystencji i z pewnością skłaniają do refleksji nad rolą i miejscem kobiety w społeczeństwie, nad jej wpływem i potencjałem do zmiany otaczającej rzeczywistości.

To wspaniała inauguracja naszej współpracy, która przyciągnęła lokalnych artystów, miłośników sztuki i mieszkańców Angel Square.

DNA Kobiety DNA Kobiety
DNA Kobiety
DNA Kobiety
te ludzie
te wejscie
DNA Kobiety

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.