Zakończyliśmy realizację wrocławskiej inwestycji Angel City. Mieszkańcy odbierają klucze do apartamentów.

W budynku zlokalizowanym na Przedmieściu Oławskim, w niedalekim sąsiedztwie Starego Rynku powstało 370 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od jednopokojowych, aż po ponad 100-metrowe apartamenty z tarasami.

– Angel City to jedna z naszych flagowych inwestycji powstałych we Wrocławiu. 21 grudnia rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy w ręce mieszkańców do ich nowych apartamentów i choć dysponujemy jeszcze wolnymi lokalami, dzięki niesłabnącemu zainteresowaniu oferta z dnia na dzień maleje. Już na etapie projektowania, budynek został dopracowany w najmniejszych detalach pod względem funkcjonalności, a mieszkańcy będą mogli cieszyć się wieloma udogodnieniami jak choćby lobby z całodobową ochroną, centrum fitness i strefą SPA oraz salą zabaw dla dzieci. Nasze inwestycje podążają za rosnącą świadomością ekologiczną Polaków, dlatego w podziemnej części budynku przewidzieliśmy stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz rowerownię – mówi Iwona Jurczenko, Sales and Marketing Director West z Angel Poland Group.

Angel City to szczegółowo przemyślany koncept, harmonijnie współgrający z otoczeniem Przedmieścia Oławskiego. Lokalizacja inwestycji zapewnia liczne możliwości spędzania wolnego czasu. Dodatkowym atutem są tereny zielone, jak wewnętrzny dziedziniec oraz ogrody na części dachów. Budynek otrzymał pozwolenie na użytkowanie pod koniec listopada ubiegłego roku. Za projekt odpowiada studio architektoniczne EPR Architects.

Powiązane aktualności
Więcej aktualności od Angel Group
2022.05.11
2022.04.21

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.