The Upper House by Angel będzie nawiązywać standardem do najbardziej prestiżowych inwestycji Angel Poland Group. Dziś wiadomo, że części wspólne wrocławskiego apartamentowca wraz z architektami Angel Poland zaprojektuje ADC Atelier, wybitna pracownia architektury, odpowiedzialna za najbardziej prestiżowe projekty na całym świecie, w tym krakowski, luksusowy hotel Stradom House.

The Upper House by Angel to nie tylko najwyższa jakość w nowoczesnym wydaniu, ale również propozycja dla wszystkich, którzy swoje życie koncentrują w centrum stolicy Dolnego Śląska. Obiekt przyciągnie mieszkańców wieloma udogodnieniami, którymi poszczycić się mogą tylko najwspanialsze światowe realizacje. The Upper House by Angel to 381 apartamentów i 8 penthousów z widokiem na panoramę Wrocławia, spośród których największy zachwycać będzie 250 metrową przestrzenią. Ponadto w budynku znajdzie się 25 metrowy basen z dużą strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleks saun, przestronny fitness, residence lounge, biblioteka, strefa coworkingowa, gaming room, przestrzeń dla najmłodszych oraz lobby z całodobową recepcją. Na dachu powstanie zielony taras, który na co dzień będzie do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W budynku powstanie też trzykondygnacyjny parking podziemny. 

We Wrocławiu, podobnie jak w innych miastach Polski, podaż mieszkań klasy premium jest bardzo ograniczona. W Angel Management obsługujemy nieruchomości luksusowe na rynku pierwotnym i wtórnym. Wiemy co jest kluczowe z perspektywy inwestorów oraz skupiamy się na finalnych potrzebach i doświadczeniach użytkowników. Dziś to nie tylko doskonała lokalizacja i najwyższy standard wykończenia, ale również udogodnienia, z jakich mogą korzystać mieszkańcy w ramach części wspólnych wpływają na ich zadowolenie i wartość nieruchomości. Mając to na uwadze, do współpracy przy projektowaniu wnętrz The Upper House by Angel zaprosiliśmy ADC Atelier, międzynarodową pracownię architektury, która odpowiada za zapierające dech w piersiach wnętrza krakowskiego hotelu Stradom House. Nie ulega wątpliwości, że wspólnie z architektami Angel Poland Group stworzą wysublimowane przestrzenie, które trafią w gusta najbardziej wymagających klientów – mówi Inez Otto, Rental and Marketing Director w Angel Poland Group. 

Angel Poland Group jest jedną z nielicznych firm deweloperskich oferujących strukturę płatności 10/90 – bardzo elastyczne warunki, dzięki którym nie trzeba inwestować środków zgodnie z postępem prac budowy. Zapewnione finansowanie całego projektu oznacza, że inwestorzy nie muszą obawiać się o sukces przedsięwzięcia.

W obliczu wszystkich wyzwań, z którymi mierzy się gospodarka i rynek nieruchomości, niezwykle istotna jest odpowiedzialna polityka finansowa prowadzona przez dewelopera. Nasza nowa inwestycja cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, ponieważ klienci są w pełni świadomi, że to właśnie nieruchomości premium są doskonałą lokatą dużego kapitału. Podobnych alternatyw inwestycyjnych jest mało, a dobra luksusowe, w tym przede wszystkim nieruchomości, to nie tylko gwarancja jego ochrony, ale przede wszystkim wzrost jego wartości.  Kryzysy z jakimi mierzy się w ostatnich latach polska gospodarka, w tym wzrost inflacji paradoksalnie powodują, że rynek nieruchomości premium staje się stabilniejszy – podkreśla Tomasz Karpiel, Chief Operating Officer. 

Choć zakończenie budowy The Upper House by Angel planowane jest na połowę 2025 r., sprzedano już niemal 50 proc. apartamentów. W ofercie wciąż dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od typu studio, po przestronne penthousy.

basen Stradom House Kraków Angel Poland 470379522 Stradom House

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.