Wrocław, to jedno z najszybciej rozwijających się polskich miast, przyciągające inwestorów poszukujących prestiżowych nieruchomości. Na Przedmieściu Oławskim, gdzie nowoczesność łączy się z naturą, powstaje The Upper House – wyjątkowy budynek, oferujący przyszłym mieszkańcom ogrom możliwości i światowej klasy udogodnienia.

Wrocław – tu chce się żyć!

Jednym z kluczowych czynników wpływających na duże zainteresowanie nieruchomościami premium,  jest pewność lokaty kapitału z gwarancją wysokiego zysku. W dużych miastach od lat brakuje jednak gruntów pod nowe inwestycje, co sprawia, że każda dostępne nieruchomość jest na wagę złota. Gdy w 2022 roku grupa Angel Poland ogłosiła budowę The Upper House, projekt szybko stał się najbardziej pożądaną inwestycją we Wrocławiu. Choć prestiżowy apartamentowiec będzie liczył łącznie 382 apartamenty, w tym 8 penthouse’ów, deweloper sprzedał już blisko 50% mieszkań.

– Zainteresowanie The Upper House jest rzeczywiście duże a wynika to z faktu, że nasi klienci są niezwykle świadomi. Doskonale wiedzą, że nieruchomości Angel to nie tylko jakość, za którą idzie 20-letnie doświadczenie, ale także gwarancja dużego zysku. Popularnością niezmiennie cieszą się duże apartamenty, ale dzięki temu, że na etapie projektowania zadbaliśmy o przestronność i funkcjonalność mniejszych mieszkań, one również są bardzo chętnie wybierane przez klientów. Gdy powstawała koncepcja The Upper House, wiele czasu poświęciliśmy na ich dopracowanie, aby mieszkańcy czuli się w nich komfortowo. Tym, co z pewnością przekłada się na tak duże zainteresowanie inwestycją są przestrzenie wspólne, jakich nie oferuje żaden inny budynek – mówi Inez Otto, Sales and Marketing Director – West w Angel Poland Group.

Czego pragną inwestorzy?

Decydując się na zakup mieszkania w luksusowej nieruchomości duże znaczenie ma jej lokalizacja. Bliskość wrocławskiego rynku, na który można dotrzeć spacerem, w połączeniu z wodą i kojącą zielenią Przedmieścia Oławskiego jest z pewnością tym, co wyróżnia The Upper House. Tu nie tylko czuć tętniące życiem miasto, ale jednocześnie można korzystać z pięknych terenów nad Oławą, które są doskonałym miejscem do wypoczynku i rekreacji. Tym co ostatecznie przekonuje inwestorów są jednak przestrzenie, które oferuje budynek. Projektanci Angel Poland Group do współpracy zaprosili renomowaną pracownię ADC Atelier, w efekcie czego mieszkańcy będą mieli zagwarantowany najwyższy komfort i będą mogli korzystać z wyjątkowych części wspólne z szeregiem udogodnień: 25 metrowego basenu ze strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleksu saun, przestronnego fitness, residence lounge oraz biblioteki. Do ich dyspozycji będzie również co-working, gaming room, kids club, zielony taras na dachu 10 piętra z widokiem na panoramę miasta i lobby z całodobową recepcją.

Udogodnienia jakie zapewniamy mieszkańcom naszych inwestycji od lat wyznaczają trendy na polskim rynku nieruchomości premium, jednak do szeroko pojętego budownictwa podchodzimy holistycznie. Oprócz unikatowych, wymarzonych przestrzeni do życia dbamy o otoczenie naszych inwestycji. Kilka lat temu swój kapitał zaangażowaliśmy w renowację nabrzeża Oławy, dzięki czemu tereny te są dziś ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Przedmieścia Oławskiego. Tym razem, wraz z zakończeniem budowy The Upper House stworzymy nowoczesny park sensoryczny, w ramach którego skupiał się będzie wrocławski lifestyle – dodaje Inez Otto.

Po pierwsze: bezpieczeństwo inwestorów

Grupa Angel Poland, która reprezentuje nowoczesny nurt deweloperski oferuje swym klientom bezpieczeństwo inwestowanego przez nich kapitału. The Upper House realizowany jest w zamkniętej strukturze finansowania, którego źródłem są kapitał własny i kredyt bankowy. To wyklucza ryzyko niezakończenia budowy czy opóźnienia inwestycji, w sytuacji braku dopływu wystarczających środków z wpłat od nabywców mieszkań. Środki wpłacane przez klientów są zdeponowane na bezpiecznym, zamkniętym rachunku powierniczym, a deweloper ma do nich dostęp dopiero po zakończeniu budowy oraz przeniesieniu własności lokali na nabywcę.

Dodatkowo rozpoczynając sprzedaż The Upper House, zapewniliśmy klientom atrakcyjne warunki płatności: 10/90, co znacząco podnosi stopę zwrotu. Jako odpowiedzialny deweloper dajemy naszym klientom gwarancję stałej ceny zakupu mieszkania, dzięki czemu mają absolutną pewność jaką cenę zapłacą po jego wybudowaniu – podsumowuje Tomasz Karpiel, COO w Angel Poland Group.

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.