Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy budowę ostatniego etapu w ramach kompleksu budynków wpisujących się w rewitalizację Przedmieścia Oławskiego. Będzie to najbardziej luksusowa realizacja spośród naszych dotychczasowych inwestycji we Wrocławiu, a jej przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się wyszukanymi rozwiązaniami i udogodnieniami. Wraz z końcem budowy zakończymy inwestycję w ramach zakupionej działki przy ulicy Walońskiej.

– Ostatni etap naszej prestiżowej inwestycji na Przedmieściu Oławskim zaprojektowaliśmy z największą starannością o komfort życia przyszłych mieszkańców, ale jednocześnie pamiętamy o tych, którzy zamieszkują pozostałe nasze budynki w ramach całego kompleksu. Konstrukcja nowej inwestycji spełni najbardziej wyszukane potrzeby indywidualnych użytkowników i jednocześnie efektywnie wpisze się w zielone otoczenie, o które również zadbamy. Na unikalny charakter kompleksu naszych budynków złożą się m.in. nowo zaprojektowane, zielone tereny rekreacyjne oraz lokale gastronomiczne i usługowe, których brakowało mieszkańcom. Całość wyznaczy nową jakość w tej części Wrocławia – mówi Tomasz Karpiel, COO Angel Poland Group.

Zagospodarowanie terenu wokół inwestycji

Ważnym aspektem wyróżniającym naszą działalność jest troska o naturę, dlatego przed rozpoczęciem budowy zadbaliśmy o przesadzenie i zabezpieczenie rosnących na jej terenie drzew. Ostatecznie mieszkańcy kompleksu budynków mieszczących się na Przedmieściu Oławskim będą mogli cieszyć się nowoczesnym parkiem sensorycznym, który zostanie stworzony przy współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej miasta Wrocław.

– Nasza działalność nie kończy się na stawianiu nowych zabudowań. Od wielu lat poszerzamy tereny zielone w mieście, m.in. sadząc drzewa. Z jednej strony budujemy w najlepszej, ale również bardzo wymagającej lokalizacji, z drugiej zaś na nasze inwestycje i komfort ich mieszkańców patrzymy wielowymiarowo. Aby mieli poczucie otaczającej ich natury i piękna, w ramach odpowiedzialności społecznej stworzyliśmy m.in. uwielbianą przez wrocławian promenadę przy apartamentowcach Angel River i Angel Wings na Przedmieściu Oławskim. Ostatni etap naszej inwestycji stanowił będzie ostateczne zagospodarowanie terenu w ramach zakupionej przez nas działki i w znacznym stopniu przyczyni się do wzrostu wartości pozostałych nieruchomości usytuowanych w pobliżu rzeki Oławy. – mówi Iwona Jurczenko, Sales and Marketing Director – West.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Biorąc pod uwagę warunki klimatyczne, które odpowiadają w Polsce za anomalia pogodowe, zadbaliśmy, aby rozpoczynająca się budowa była odpowiednio zabezpieczona, a nasi pracownicy przeszli rozszerzone szkolenia, uwzględniające różne scenariusze kryzysowe.

– Do realizowanych inwestycji podchodzimy przede wszystkim w sposób odpowiedzialny, dlatego każdy pracownik mający swe zadania w terenie, a tym bardziej na budowie zostanie przez nas dodatkowo przeszkolony z zakresu bezpieczeństwa swojego jak również okolicznej społeczności. W kontekście wypadków jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach w całej Polsce mamy poczucie, że naszym obowiązkiem jest nie tylko odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy i pracowników, ale również zadbanie o lokalną społeczność. Mamy bowiem świadomość, że mówimy tutaj o centrum Wrocławia, a budowa w sercu dużego miasta zawsze zwiąże się z większymi ograniczeniami – mówi Marcin Kaznowski, Technical Director.

Szczegółowe informacje na temat planowanej inwestycji zostaną przedstawione wkrótce.

New is coming by Angel
Powiązane aktualności
Więcej aktualności od Angel Group
2022.05.11
2022.04.21

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.