Piękne przestrzenie przyciągają wyjątkowych ludzi

Szukając wymarzonego miejsca do życia coraz częściej bierzemy pod uwagę jakość całego otoczenia. Pięknie wykończony apartament już nie wystarczy. Dziś oczekujemy dostępu do wnętrz, które zapewnią nam nie tylko komfort, ale również udogodnienia na miarę światowej klasy hoteli.

Powstający we Wrocławiu The Upper House by Angel jest rewolucją na polskim rynku nieruchomości premium. Prestiżowe apartamenty – od inwestycyjnych typu studio do komfortowych penthouse’ów z widokiem na horyzont, najlepsza lokalizacja z dostępem do otaczającej budynek zieleni oraz unikatowe części wspólne, sprawiają, że to unikat będący dziełem sztuki!

Nad wnętrzami The Upper House pracują projektanci Angel Poland Group, którzy do współpracy zaprosili renomowane hiszpańskie biuro architektoniczne ADC Atelier. Dla przyszłych mieszkańców apartamentowca to zapowiedź najwyższej klasy udogodnień. Wiemy już, że w ramach The Upper House do dyspozycji właścicieli mieszkań będą: lobby z całodobową recepcją, residence lounge, 25 metrowy basen ze strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleks saun i przestronny fitness. Będą mogli oni również korzystać z pięknej biblioteki, przestrzeni co-workingowych, gaming roomu i kids clubu. Na dachu 10 piętra zaprojektowano zielony taras z widokiem na horyzont i panoramę miasta.

Wyznaczająca trendy na rynku nieruchomości premium grupa Angel Poland, kolejny raz kreuje nowy styl życia wokół swej inwestycji. Wychodząc poza powszechnie przyjęte ramy budownictwa, The Upper House już wkrótce stanie się dla mieszkańców epicentrum luksusu. Piękne wnętrza i najwyższą jakość wykończenia dopełnią wyszukane detale i sztuka.

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.