Angel Poland Group już od 20 lat wyznacza trendy na rynku nieruchomości premium. Projekty firmy wychodzą poza powszechnie rozumiane budownictwo, a wykończenie części wspólnych i detale, które zdobią najbardziej prestiżowe realizacje, są istnymi dziełami sztuki.

Inwestycje tworzone przez Angel Poland Group to nie tylko świetna lokalizacja i przemyślane rozwiązania architektoniczne. Międzynarodowy zespół zatrudniony przez tę prestiżową firmę tworzą ludzie wrażliwi na piękno i historię, którzy czerpią inspiracje ze świata i mają odwagę projektować odważnie, wychodząc poza utarte schematy.

Świetnym przykładem tego niestandardowego podejścia do architektury w Polsce są dwie realizacje stworzone przez Angel Poland Group w Krakowie. Jedna z nich to Apartament Królewski (Royal Apartment) w inwestycji Angel Wawel, nagradzanej wielokrotnie w konkursach (m.in. tytułem Inwestycji Dekady w 2019 r. oraz Naj- bardziej Prestiżowej Inwestycji Mieszkaniowej w Polsce w 2015 r.). Druga to jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Polsce – Stradom House Autograph Collection by Marriott. Najnowszą, zasługującą na szczególną uwagę inwestycją grupy Angel Poland Group jest powstający we Wrocławiu prestiżowy budynek The Upper House by Angel. Każdy z tych projektów jest uważany za prawdziwy unikat na skalę europejską.

Apartament Królewski jest jednym z najdrożej sprzedanym penthousem w Polsce. Znajduje się na trzech kondygnacjach przepięknej odrestaurowanej kamienicy w pobliżu Zamku Królewskiego i liczy blisko 700 metrów kwadratowych. Prywatna winda i strefa spa to jedne z licznych udogodnień, jakimi mogą cieszyć się jego właściciele. Wnętrze tego apartamentu urządzono z wielkim poszanowaniem historii. Zachwyt wzbudzają, znajdujące się na jego ścianach i na sklepieniu, odrestaurowane polichromie malarza Jana Bukowskiego z okresu Młodej Polski.

Otwarty w tym roku hotel Stradom House Autograph Collection by Marriott mieści się w poddanym renowacji zabytkowym budynku, którego dzieje sięgają XIV wieku. Unikatowe wnętrza hotel zawdzięcza współpracy projektantów Angel Poland Group z jedną z najbardziej renomowanych pracowni architektonicznych – ADC Atelier. Dizajn hotelu odwołuje się do krakowskiego dziedzictwa i epoki modernizmu z początku XX wieku, a w dawnej, zdesakralizowanej kaplicy mieści się podziwiany przez wszystkich klub Hedwig’s. Jego monumentalne, pamiętające czasy baroku wnętrze zdobi kolekcja polskiej sztuki współczesnej, w tym prace tak uznanych artystów, jak Wilhelm Sasnal, Honza Zamojski czy Tomasz Kowalski.

O wyjątkowości trzeciej realizacji – The Upper House by Angel – świadczy to, że ten luksusowy budynek tuż po ogłoszeniu jego budowy został uznany za najbardziej pożądane miejsce do życia we Wrocławiu. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 25-metrowy basen ze strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleks saun, przestronny fitness i residence lounge, gdzie będzie można wypić kawę z zaproszonymi gośćmi. Będą mogli korzystać także z pięknej biblioteki i miejsca do pracy z widokiem na zielone patio. Do dyspozycji mieszkańców The Upper House by Angel będzie również gaming room, kids club, zielony taras na dachu 10. piętra z widokiem na horyzont i lobby z całodobową recepcją. W przestrzeniach wspólnych budynku pojawią się wysmakowane rzemieślnicze detale i oczywiście sztuka – jeden z najważniejszych elementów wyróżniających inwestycje Angel Poland Group.

Label 11.2023

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.