Angel Poland Group, wiodąca firma na polskim rynku nieruchomości premium, realizująca inwestycje w Krakowie i we Wrocławiu, połączyła siły z MyTower, izraelskim producentem innowacyjnej platformy i aplikacji służącej do kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Angel wdroży to rozwiązanie w aktualnie prowadzonych inwestycjach, dzięki czemu mieszkańcy już w tym roku uzyskają dostęp do unikalnych w skali kraju możliwości.

W Izraelu platforma i aplikacja MyTower to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie oferujące rozwiązania w zakresie inteligentnego zarządzania budynkami, jak i budowania relacji z mieszkańcami i dostawcami usług, przy jednoczesnym dostarczaniu najlepszych w swojej klasie doświadczeń. Oprogramowanie, działające jak system operacyjny dla budynku, sprawdzone przez kilkadziesiąt tysięcy użytkowników trafia teraz do Polski. We wspólnym projekcie jego możliwości wykorzysta firma Angel Poland Group, która wniesie do niego wieloletnie doświadczenie budowlane i deweloperskie. Utworzona w ten sposób spółka przygotuje aplikację dostosowaną do polskich realiów. MyTower w nowej wersji będzie wprowadzone w pierwszej kolejności w inwestycjach Angel w Krakowie i we Wrocławiu, a docelowo także na rynku europejskim.

Synergia możliwości istniejącej technologii i rynkowego doświadczenia

Najważniejszą funkcjonalnością aplikacji jest możliwość digitalizacji procesów związanych z obsługą budynku. Dzięki temu z poziomu jednego narzędzia administratorzy nieruchomości mogą np. kontrolować dostęp do budynku i zarządzać częściami wspólnymi. Mieszkańcy otrzymują z kolei możliwość komunikacji z zarządcą, dostawcami usług, a także swoimi sąsiadami.

ag_single_header1920_angelcitywroclaw
Są aplikacje do kontroli dostępu do budynków, są aplikacje do zarządzania miejscami postojowymi w garażach podziemnych, a także inne, służące do kontaktu między mieszkańcami. MyTower skupia wszystkie te elementy w ramach jednego rozwiązania. Wykorzystując aplikację, a jednocześnie dodając do niej doświadczenie Angel w obszarze zarządzania nieruchomościami i budownictwa, będziemy w stanie wypełnić największą lukę na obecnym rynku „proptech”, czyli innowacyjnych technologii mających zastosowanie w branży deweloperskiej. To obszar, w którym chcemy się rozwijać, bo widzimy jego niesamowity potencjał. Między innymi dlatego rozpoczęliśmy już rekrutację nowych specjalistów, którzy wspomogą ten projekt Joint Venture.
- mówi Ron Ben Shahar, CEO Angel Poland Group

Rozwiązanie w Polsce już w 2021 roku

Wybrane funkcjonalności i moduły aplikacji MyTower zostaną wprowadzone w pierwszej kolejności w inwestycjach Angel City we Wrocławiu i Angel Stradom w Krakowie, które zostaną oddane do użytkowania już w tym roku.

ag_1920_header1-1
Dla mieszkańców to świetna wiadomość, bo żaden inny budynek w Polsce nie będzie miał tak innowacyjnego i kompleksowego rozwiązania. Oprogramowanie usprawnia zarządzanie nieruchomościami i usługami, łącząc wszystkie funkcjonalności pod jednym wirtualnym dachem. Można więc powiedzieć, że aplikacja zmniejsza koszty zarządzania i administrowania budynkiem przy jednoczesnym zwiększeniu ich użyteczności i doświadczenia mieszkańców. To ważne, ponieważ inwestycje Angel mają wiele udogodnień, takich jak strefy spa, baseny, siłownie czy przestrzenie coworkingowe. Teraz zarządzanie nimi będzie jeszcze efektywniejsze.
– podkreśla Tomasz Karpiel, dyrektor operacyjny Angel Poland Group

Najpierw Polska, później reszta Europy

Współpraca Angel Poland Group i MyTower będzie opierać się na wymianie doświadczeń. Wiedza polskiej firmy na temat europejskiego rynku nieruchomości pozwoli nowej spółce na rozwijanie działalności na Starym Kontynencie. Ma to być duży krok w stronę efektywnego wdrażania rozwiązań proptech w inwestycjach mieszkaniowych prowadzonych na tym obszarze.

received_3801801589908624
Obecnie trudno znaleźć w Europie równie zaawansowaną aplikację o podobnym zakresie funkcjonalności, a warto dodać, że nasze oprogramowanie rozwija się i dostosowuje do rosnących potrzeb zarządców nieruchomości. Zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego badają nieruchomość i jej mieszkańców, w celu jeszcze lepszego radzenia sobie z przewidywaniem potrzeb na podstawie opinii użytkowników i danych zbiorczych. Właśnie dlatego zależało nam, by nasz produkt rozwijała na europejskim rynku firma z dużym i kompleksowym doświadczeniem deweloperskim, budowlanym, a także w zarządzaniu nieruchomościami. Angel Poland Group ma w swoim portfolio podmiot Angel Management, którego zadania są skupione w tym obszarze. Dla nas to pewność, że nasze rozwiązanie wdrożymy najefektywniej, będzie się ono ciągnie rozwijać i dostosowywać do potrzeb mieszkańców i zarządców w najbardziej prestiżowych obiektach w Polsce a następnie w kolejnych europejskich krajach.
– mówi Pini Shemesh, współzałożyciel i dyrektor operacyjny MyTower

Aplikacja przeznaczona jest do administrowania obiektami mieszkalnymi, wielofunkcyjnymi (mixed-use) oraz biurowymi. Docelowo produkt zostanie skierowany również do innych deweloperów działających w Polsce, a następnie na kolejne europejskie rynki.

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.