Choć na rynku mieszkań popularnych początek roku nie napawał optymizmem, wąski segment nieruchomości premium rządzi się swoimi prawami. Inwestorzy zdają sobie sprawę z faktu, że lokowanie kapitału w mało dostępne dobra luksusowe, niezależnie od uwarunkowań gospodarczych jest gwarancją wysokiego zysku.

Na Przedmieściu Oławskim, w jednej z najpiękniejszych części Wrocławia, w otoczeniu zieleni i wody powstaje The Upper House by Angel, który niemal od razu po ogłoszeniu budowy został okrzyknięty najbardziej pożądanym miejscem do życia w stolicy Dolnego Śląska. W wysokościowcu powstaje ponad 380 apartamentów: od funkcjonalnych mieszkań typu studio o powierzchni 25 m2, po przestronne penthousy na ostatnich piętrach z widokiem na horyzont, liczące nawet 250 m2.

Co wybierają inwestorzy

Grupa Angel Poland, od ponad 20 lat specjalizująca się w rynku nieruchomości premium, dzięki bieżącej analizie rynku i znajomości trendów już na etapie projektowania zadbała o szeroki przekrój oferty inwestycyjnej. Bazując na doświadczeniu czerpanym z wcześniejszych realizacji widocznym jest trend, że nieruchomości Angel już w pierwszym roku po zakończeniu budowy zyskują znacznie na wartości. Doskonałym przykładem jest jeden z apartamentów w krakowskim Angel Stradom, którego sprzedaż pobiła rekord na rynku wtórnym. Jego właściciel płacąc 30 tys. zł za m kw., po półtora roku sprzedał go za 48 tys. zł. za m kw., zyskując tym samym na transakcji ponad 3 mln zł.

– Nasi klienci mają pełną świadomość unikatowości nieruchomości Angel. Do tego gwarantujemy im wyjątkowe warunki finansowania, bo jesteśmy jedną z nielicznych firm umożliwiających płatność 10/90. Oznacza to, że po podpisaniu umowy klient wpłaca 10% wartości, a resztę dopiero po zakończeniu budowy. Tym co szczególnie interesuje inwestorów, jest zapewnienie przez nas pełnej obsługi nieruchomości w zakresie zarządu, ale również najmu. W ten sposób dbamy, aby ich kapitał cały czas pracował. Nasi klienci to nasi partnerzy, którzy przez lata zaufali naszemu doświadczeniu. Wracają do nas po kolejne produkty inwestycyjne, bo utwierdzili się w przekonaniu, że oferujemy im najwyższą jakość na każdej płaszczyźnie współpracy. Nie mają wątpliwości, że zakup nieruchomości premium jest najlepszą lokatą dużego kapitału z gwarancją szybkiego zysku.  – mówi Tomasz Karpiel, COO Angel Poland Group.

Rzeczywiście, inwestorzy najczęściej decydują się na zakup mieszkania pod wynajem długoterminowy czy korporacyjny, wybierając apartamenty typu studio, ale również te o większej powierzchni. Najczęściej zlecają wówczas obsługę transakcji i najmów firmie zewnętrznej, osiągając z zaangażowanych środków dochód pasywny.

Oczekujemy wysokiego standardu życia

W ostatnich latach zauważalna stała się nie tylko zmiana podejścia do życia, ale również oczekiwania wobec jego standardu. Dotyczy to młodych, będących u szczytu kariery, ale również osób kończących aktywność zawodową, pragnących zainwestować odłożony kapitał, by móc korzystać z udogodnień jakie oferują nieruchomości premium. Zakup luksusowego apartamentu zapewnia nie tylko najlepszą lokalizację i piękne widoki, ale gwarantuje dostęp do przestrzeni i usług, stworzonych wyłącznie dla mieszkańców budynku. Części wspólne oraz otaczająca budynek zieleń sprawiają, że zakupiony apartament staje się prywatną, luksusową przestrzenią. Pozostałe strefy budynku zapewniają zaś mieszkańcom swobodny dostęp do wszelkich udogodnień na miarę światowych, luksusowych hoteli. To dlatego pomimo rosnącej podaży na rynku najmu w sektorze popularnym, produkty w projektach premium wciąż są deficytowe, a popyt na nie stale rośnie.

– The Upper House by Angel to swoista rewolucja na wrocławskim rynku nieruchomości premium. To realizacja, która już na etapie koncepcji wykraczała daleko poza najwyższe standardy w naszym segmencie. Nie przewidzieliśmy jednak aż tak dużego zainteresowania projektem. Nasi klienci nie mają złudzeń, że The Upper House to zupełnie nowa jakość. Wraz z zakończeniem budowy oddamy w ręce mieszkańców udogodnienia, jakimi mogą poszczycić się najbardziej prestiżowe projekty na świecie – mówi Inez Otto, Sales and Marketing Director- West w Angel Poland Group, ekspert rynku nieruchomości premium.

Przy budowie nieruchomości premium, deweloperzy nie tylko spełniają, ale wręcz wyprzedzają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Architekci Angel Poland Group do współpracy przy projektowaniu wnętrz The Upper House zaprosili cenioną, światowej klasy pracownię architektoniczną ADC Atelier, odpowiedzialną m.in. za zapierające dech w piersiach wnętrza krakowskiego 5-gwiazdkowego hotelu Stradom House Autograph Collection. W ramach części wspólnych, będących do wyłącznej dyspozycji mieszkańców rezydencji znajdą się m.in. 25 metrowy basen ze strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleks saun, przestronny fitness, residence lounge, a także biblioteka i miejsce do pracy z widokiem na zielone patio. W przestrzeni budynku znajdzie się również gaming room, kids club, zielony taras na dachu 10 piętra z widokiem na horyzont i lobby z całodobową recepcją.

We wnętrzach The Upper House duże znaczenie będą odgrywały detale, a meble na specjalne zamówienie zostaną zaprojektowane i stworzone przez lokalnych artystów. Połączenie niebanalnego designu ze sztuką, pozwoli mieszkańcom poczuć się wyjątkowo – podsumowuje Inez Otto.

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.