Miło nam poinformować, że Małgorzata Nowodworska została uhonorowana nagrodą Builder SuperPower 2023 w kategorii Handel i Sprzedaż/ Marketing.

Małgorzata pełni funkcję Dyrektorki Sprzedaży i Marketingu krakowskiego oddziału APG. Jest również członkinią zarządu Angel Management, członkinią zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a także założycielką i prezeską krakowskiego oddziału PZFD. Ukończyła International MBA, St. Gallen Business School Szwajcaria/UEK Cracow School of Business. Współtworzyła podyplomowe studia deweloperskie prowadzone przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego. Jest również inicjatorką Krakowskiego Forum Dialogu, będącego platformą wymiany myśli i doświadczeń przedstawicieli wielu środowisk, do którego po raz pierwszy zaproszono aktywistów, którzy mają wpływ na rozwój Krakowa.

W sprzedaży i marketingu nieruchomości premium posiada ponad 20-letnie doświadczenie. Odpowiedzialna jest za sprzedaż najdroższych apartamentów w Polsce. Za swe dokonania nagrodzona została wcześniej tytułem Top Woman in Real Estate – Residential Sales. Do jej największych osiągnięć na rynku pierwotnym nieruchomości premium należy sprzedaż unikatowego apartamentu królewskiego znajdującego sie w Angel Wawel. Była to najwyższa transakcja w Polsce w 2022 roku.

– Dwadzieścia lat doświadczenia w sprzedaży najbardziej luksusowych nieruchomości sprawiło, że dziś czuję się kobietą spełnioną. Specyfika mojej pracy wymaga ode mnie dużego wyczucia, indywidualnego podejścia do klienta oraz każdej transakcji. Jak mawiał Albert Einstein: „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie i on to robi”. Moja pasja sprawia, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych! – mówi Małgorzata Nowodworska.

 

builder_superpower_19_10_23-133
CEERT_05

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.