Angel Poland Group to lider polskiego rynku nieruchomości premium. Dwudziestoletnie doświadczenie sprawiło, że deweloper z sukcesami zarządza portfelami inwestycyjnymi swych klientów.

Siła doświadczenia

Działalność grupy Angel Poland opiera się na czterech filarach, które definiują tworzone przez nią nieruchomości. Są to lokalizacja, intencja, aby wszystkie projekty funkcjonowały jako integralna część miasta, lifestyle oraz odpowiedzialność społeczna. Grupa do realizacji swych projektów podchodzi kompleksowo: tworzy koncepcje, jest ich generalnym wykonawcą oraz buduje długotrwałe relacje z klientami. Po to, by wyjść naprzeciw ich potrzebom, w 2021 roku powołano do życia spółkę Angel Management, która zarządza nieruchomościami, utrzymując je w najlepszej kondycji przez lata, tak aby ich wartość stałe rosła. W końcowym etapie zespół ekspertów zapewnia najwyższy zysk tym, którzy decydują się sprzedać swe mieszkanie na rynku wtórnym.

Angel Management stworzyliśmy z myślą o naszych dotychczasowych klientach, którzy dziś mogą powierzyć nam kompleksową obsługę swych apartamentów. To oznacza, że jesteśmy z nimi nie tylko na etapie zakupu nieruchomości, ale zarządzamy wspólnotami, najmem apartamentów Angel, a gdy trzeba zajmujemy się ich sprzedażą. Gwarantujemy najwyższej jakości „A to Z service”. Na rynku nie ma drugiej takiej – szytej na miarę – usługi. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu grupy Angel Poland, nasi klienci mają pewność, że powierzając nam swoje nieruchomości otrzymają najwyższy zysk, bez nakładów pracy i zaangażowania swego czasu – mówi Inez Otto, Sales and Marketing Director- West w Angel Poland Group, ekspertka w zakresie rynku nieruchomości premium.

Gwarancja zysku

O tym, że na nieruchomościach Angel można zarobić przekonaliśmy się, gdy cena jednego z apartamentów w krakowskim Angel Stradom pobiła rekord na rynku wtórnym.

Właściciel lokalu, za którego sprzedaż odpowiadał Angel Management, zyskał na transakcji ponad 3 mln zł! To tylko jeden z przykładów, potwierdzający, że klienci angażując swój kapitał w nieruchomości Angel, powierzając swój kapitał w ręce specjalistów z Angel Management mają gwarancję wysokiego zysku.

Usługa zarządzania najmem coraz bardziej popularna

Angel Management zajmuje się nie tylko zarządzaniem nieruchomościami oraz ich sprzedażą, ale również najmem długoterminowym. Usługa zarządzania najmem jest najlepszym rozwiązaniem dla właścicieli nieruchomości, ponieważ mogą oni nie tylko zaoszczędzić swój czas, ale przede wszystkim mają gwarancję wyboru sprawdzonego najemcy. Eksperci Angel Management podkreślają, że większość osób, decydując się na wynajem nieruchomości z portfolio Angel Poland Group, korzysta z kompleksowych usług ich firmy. Zapewnia to im nie tylko reprezentację podczas poszukiwania odpowiedniego najemcy i wsparcie na etapie podpisywania umowy. Późniejsze zarządzanie najmem daje natomiast gwarancję komfortu, jak również możliwość stałego kontaktu z doświadczonym w branży specjalistą. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli mieszkań pod wynajem, którzy często nie mają czasu, aby reagować na potrzeby najemcy.

– Dziś chcąc wynająć mieszkanie trzeba być niezwykle czułym i uważnym, dlatego, że struktura najemców jest bardzo zróżnicowana i każdorazowo należy zweryfikować zabezpieczenie potencjalnej umowy. Cały proces powinien być dostosowany do potrzeb i oczekiwań najemcy przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu obsługi i profesjonalizmu. W tej sytuacji nie ma lepszej gwarancji niż współpraca ze specjalistami, znającymi uwarunkowania rynku, jego potrzeby i zachodzące na nim zmiany – podsumowuje Inez Otto.

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.