18 maja odbyła się prezentacja najnowszej usługi Angel x Decoroom, połączona z dniem otwartym The Upper House by Angel oraz warsztatami: „Jak dobrać sztukę do wnętrza”, które poprowadzili przedstawiciele i artyści związani z Galerią Sztuki DNA.

The Upper House to wyjątkowy projekt, który niemal od razu po ogłoszeniu budowy został okrzyknięty najbardziej pożądanym miejscem do życia w stolicy Dolnego Śląska. Poza wyjątkową lokalizacją i prestiżowymi apartamentami przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z unikatowych części wspólnych, na miarę najlepszych, pięciogwiazdkowych hoteli. Aby zapewnić im również najwyższą jakość wykończenia apartamentów, do współpracy zaprosiliśmy prestiżową pracownię architektury wnętrz Decoroom.

 

 

The Upper House by Angel – nowa jakość na rynku nieruchomości premium

W rezydencji powstaje ponad 380 apartamentów: od funkcjonalnych mieszkań typu studio o powierzchni 25 m2, po przestronne penthousy na ostatnich piętrach z widokiem na horyzont, liczące nawet 250 m2. W ramach części wspólnych, do wyłącznej dyspozycji mieszkańców znajdą się m.in. 25 metrowy basen ze strefą relaksu i imponującą ilością zieleni, kompleks saun, przestronny fitness, residence lounge, a także biblioteka i miejsce do pracy z widokiem na zielone patio. W przestrzeni budynku przewidziano również gaming room, kids club,  lobby z całodobową recepcją oraz zielony taras na dachu 10 piętra z widokiem na horyzont, który nie tylko zwiększy efektywność energetyczną budynku, ale również stanie się idealnym miejscem odpoczynku dla jego mieszkańców.

 

 

We wnętrzach apartamentowca duże znaczenie będą odgrywały detale, a połączenie niebanalnego designu ze sztuką, pozwoli mieszkańcom poczuć się wyjątkowo. Do współpracy nad częściami wspólnymi zaprosiliśmy światowej klasy hiszpańskich architektów z ADC Atelier, z którymi wcześniej stworzyliśmy olśniewające wnętrza pięciogwiazdkowego hotelu Stradom House Autograph Collection w Krakowie.  Pragniemy, aby również prywatne przestrzenie naszych klientów były nadzwyczajne, dlatego już dziś proponujemy im szyty na miarę, prestiżowy projekt architektoniczny Angel x Decoroom. W ręce naszych klientów oddajemy szereg propozycji, w tym projekty stworzone i sygnowane ADC Atelier, dostępne jedynie dla klientów The Upper House  – mówi Inez Otto, dyrektor sprzedaży i marketingu w Angel Poland Group, ekspertka rynku nieruchomości premium.

angelxdecoroom_18.05.2024_hj-55

Angel x Decoroom

Dzięki autorskim pakietom wykończeniowym zapewniamy usługę, skrojoną na miarę potrzeb najbardziej wymagających inwestorów – Angel x Decoroom to kompleksowe wykończenie i wyposażenie od projektu po unikatowe detale. Każdy kto z niej skorzysta może cieszyć się zaoszczędzonym czasem i wygodą oraz mieć pewność, że ich apartament jest w najlepszych rękach. To gwarancja jakości, najwyższego komfortu i unikatowego stylu.

Angel x Decoroom to cztery pakiety wykończeniowe opracowane z dbałością o każdy detal. Każdy z nich obejmuje projekt, dobór i zakup materiałów, realizację prac budowlanych i stolarskich z nadzorem, a także zakup wyposażenia oraz 2-letnią gwarancję na wykonane prace. Wszystkie meble i zabudowy meblowe na wymiar produkowane są w autorskiej stolarni Decoroom. Taki model wykończenia wnętrz pod klucz od A do Z w jednym miejscu, włącznie z pracami stolarskimi, cieszy się coraz większym zainteresowaniem z uwagi na jej kompleksowy wymiar i wygodę.

Niezależnie od wybranego pakietu, inwestorzy The Upper House by Angel zyskują pewność, że o kompleksowe wykończenie i wyposażenie ich apartamentu, od projektu po unikatowe detale zadbają najlepsi architekci i sprawdzeni wykonawcy. Połączenie naszego doświadczenia i know-how z potencjałem The Upper House to gwarancja najwyższego komfortu i unikatowego stylu dla każdego, kto ceni sobie luksus w najlepszym wydaniu i… cenny czas. W naszej usłudze kluczowa jest kompleksowość i to ona sprawia, że klienci, bez względu na to, gdzie w danym momencie rezydują, nie muszą martwić się wykończeniem swojego apartamentu. Od podpisania umowy ich lokal jest w najlepszych rękach, a cały proces – od projektowania, przez kwestie logistyczne, aż po samą realizację i produkcję mebli – mamy pod stałą kontrolą zaufanych specjalistów i ekip. Współpraca z nami to gwarancja jakości i bezpieczeństwa na każdym kroku – dodaje Jakub Bartos, dyrektor zarządzający Decoroom.

angelxdecoroom_18.05.2024_hj-49

Więcej na temat Angel x Decoroom dowiesz się na stronie

angelxdecoroom_18.05.2024_hj-60
angelxdecoroom_18.05.2024_hj-29
angelxdecoroom_18.05.2024_hj-79
angelxdecoroom_18.05.2024_hj-23

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.