21 listopada podczas uroczystej gali Jubileuszu 10-lecia portalu Rynek Pierwotny w hotelu Westin Warszawa nasz flagowy projekt Angel Wawel został uhonorowany nagrodą „Inwestycja Dekady” w prestiżowym konkursie wieńczącym jubileusz portalu. Jako Angel Poland Group w ostatnim kwartale uzyskaliśmy również indywidualną nagrodę Inżyniera Roku za realizację wrocławskiego Angel River przyznaną przez Dolnośląską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa oraz tytuł Best Luxury Real Estate Company – Poland brytyjskiego magazynu BUILD.

Portal internetowy RynekPierwotny.pl jest największą w Polsce platformą skupiającą oferty firm deweloperskich z całego kraju. W tym roku świętuje dekadę obecności na rynku. Nagrodzony inwestycją dekady Angel Wawel to kompleksowa rewitalizacja powstałego w XVI wieku zabytkowego byłego klasztoru sióstr Koletek. Jest on jednym z pierwszych projektów na tak dużą skalę w Krakowie, którego celem jest adaptacja historycznych budynków do celów mieszkalnych z zachowaniem jego dziedzictwa.

news-1-image-1
03
Angel Wawel to wyjątkowy projekt w naszym portfolio. To właśnie w nim wprowadzaliśmy pionierskie rozwiązania, które były odpowiedzią na potrzeby klientów polskiego rynku nieruchomości Premium. Tytuł „Inwestycji Dekady” to dla nas ogromny zaszczyt i potwierdzenie, że koncepcja Angel Wawel jest ponadczasowa.
Małgorzata Nowodworska, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group – obszar południe

W kaplicy z 1882 roku idealnie zachowano polichromię i dekoracje malarskie autorstwa Jana Bukowskiego. Obiekt zlokalizowany jest w historycznym centrum Krakowa u podnóży Wawelu tuż nad samą Wisłą. Renowacja budynku odbyła się we współpracy z Wojewódzkim Małopolskim Konserwatorem Zabytków.

Angel Wawel posiada jedną z najbardziej rozbudowanych stref fitness i Spa z basenem w luksusowym obiekcie apartamentowym w Polsce. Mieszkańcy mają do dyspozycji winiarnię, patio z ogrodem, strefę residence lounge, bibliotekę, salę kinową, prywatny garaż, pokój gier, cafe bar oraz kącik dla dzieci. Kompleks wyposażony jest w całodobowy monitoring oraz usługi Concierge.

Projekt architektoniczny wykonany został przez paryską pracownię Gottesman Szmelcman Architecture we współpracy z krakowskim biurem projektowym ABP zaś generalnym wykonawcą była firma Eiffage Polska Budownictwo.

news-3-image-2
news-3-image-3

We wrześniu 2019 roku w nasze ręce powędrowała także indywidualna nagroda „Inżynier Roku” w kategorii Kierownik Budowy dla Pani mgr inż. Ewy Kruszyny za realizację inwestycji Angel River.

06
To bardzo cenne wyróżnienie, ponieważ kapituła konkursu skrupulatnie analizuje zgłaszane kandydatury oraz zrealizowane przez nich obiekty, nie tylko pod kątem ich złożoności, wielkości budynku czy architektury, ale przede wszystkim pod względem jakości wykonania.
Natalia Sawicka – Dyrektor sprzedaży i marketingu – Zachód

Jako Angel Poland Group w listopadzie 2019 roku zdobyliśmy również nagrodę Best Luxury Real Estate Company – Poland w konkursie Real Estate and Property Awards organizowanym przez brytyjski magazyn BUILD.

news-details-image-7
08
Jesteśmy zaszczyceni i bardzo wdzięczni za otrzymane nagrody. Są one dla nas wielkim wyróżnieniem i wyrazem uznania za dotychczasową pracę. Sukcesy te zawdzięczamy wspólnemu wysiłkowi całego zespołu oraz klientom, którzy nam zaufali. W tym roku obchodzimy 16-lecie naszej działalności w Polsce. Jako Angel Poland Group specjalizujemy się w rewitalizacji historycznych obiektów oraz terenów poprzemysłowych w największych polskich miastach. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, analizujemy jego historię, otoczenie oraz potrzeby i marzenia naszych klientów. Współpracujemy przy tym z najlepszymi specjalistami i ekspertami z różnych dziedzin, dzięki czemu nieustannie się uczymy. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni w których ludzie kochają, gdzie żyją i żyją tam, gdzie kochają
Ron Ben Shahar – CEO Angel Poland Group

Obecnie Angel Poland Group realizuje dwa projekty. Pierwszy to Angel Stradom powstający w samym sercu Krakowa u podnóży Wawelu. Składać się on będzie z ekskluzywnego apartamentowca oraz luksusowego 5-gwiazdkowego hotelu. Z części mieszkań rozciągać się będzie niezwykły widok na historyczny Wawel oraz piękne ogrody. Drugim projektem jest Angel City we Wrocławiu powstający na Przedmieściu Oławskim.

banner-news-2

Używamy plików cookie na naszych stronach internetowych, aby zwiększyć komfort użytkowania. Dowiedz się więcej o plikach cookies.